Wieloletnie doświadczenie i praktyka pozwala zagwarantować naszym klientom najwyższą jakości usług oferowanych przez nasz serwis, krótkie terminy realizacji napraw oraz zleceń,  a także bardzo atrakcyjne ceny. To, co najbardziej wyróżnia nas spośród konkurencyjnych firm to uczciwość i rzetelność w świadczeniu usług związanych z naprawą laptopów, notebooków. Z należytą dbałością realizujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.


     Jeśli nie chcą się Państwo martwić o to, co się stanie, gdy sprzęt ulegnie awarii a także jeśli pragniecie zdjąć ze swoich barków notoryczne problemy z infrastrukturą oraz sprzętem informatycznym - zapraszamy do nas!


     Wszystkie naprawy wykonujemy na miejscu, nie korzystamy z serwisów innych firm. Posiadamy wykfalifikowaną kadrę o wykształceniu elektronicznym w celu naprawy płyt głównych laptopów i pozostałej elektroniki w mobilnych urządzeniach.


     Naprawy wykonywane są w ochronie przed wyładowaniom elektrostatycznym ESD ( Electrostatic Discharge ). Ochrona przed ESD to system zapewniający bezpieczeństwo elementom elektronicznym wrażliwym na wyładowania elektrostatyczne.   Zwiększające się wymagania producentów elektroniki, przyczyniają się do powstawania innowacyjnych rozwiązań w zakresie zabezpieczeń ESD.


    Dysponujemy półautomatem do lutowania układów BGA, posiadamy certyfikat, który potwierdza umiejętności lutowania układów powierzchniowych BGA.